top of page

SLUŽBY

VŠE CO POTŘEBUJETE PRO PADEL

BluePadel-Club-Brazil.jpg

STAVBA KURTŮ

Instalace maximální kvality 

Vyjímečný design

Znalosti a nástroje pro provoz

Optimalizace investic

KLUBOVÉ PROJEKTY

Provoz sportovních zařízení, zejména se zaměřením na padel, lze považovat za projekt budoucnosti a výnosný byznys. Jakmile však začnou shromažďovat informace a prohlížet si možnosti, uvědomí si, že je třeba zvážit mnoho věcí a že budoucí řízení klubu je pro někoho, kdo nemá žádné nebo jen malé zkušenosti s řízením sportovního podniku, složité.

Sky Padel nabízí komplexní služby, od podnikatelského poradenství až po výstavbu sportovního zařízení (včetně návrhu, řízení výstavby, stavby, rozvoje a úpravy pozemku, vše na klíč). Zákazník využije všech zkušeností a znalostí společnosti Sky Padel v oblasti výstavby a správy sportovních center, což zajistí úspěch projektu a optimalizaci výsledků.

Společnost Sky Padel disponuje veškerými prostředky pro výstavbu sportovního zařízení s důrazem na estetiku a funkčnost a jeho následnou správu s využitím znalostí a nástrojů, které zajistí optimální investici a pozoruhodné výsledky.

Naše služby a produkty zajistí vysokou kvalitu sportovní instalace a výjimečný design, stejně jako know-how provozu a optimalizaci návratnosti investice.

SERVICES CLUB.jpg
maintenance.jpg

ÚDRŽBA KURTŮ

Aby bylo hřiště neustále v maximální kondici, potřebuje pravidelnou údržbu. Bez ní se povrch stává tvrdým a působit snížený komfort pohybu, případně i zranění kloubů. 

Sky Padel, nabízí službu údržby umělých travnatých povrchů o délce do 20 mm. jako jsou padelové nebo tenisové kurty, pomocí stroje na dekompresi povrchu.

Tento stroj vyčistí povrch od drobných zbytků, které se obtížně odstraňují ručně, zároveň dekomprimuje výplň a odstraní prach nahromaděný v povrchu. Vyčesání odvádí a uvolňuje zátěž, čímž se povrch, opět stává polstrovaným a klouby hráčů méně trpí. Kromě toho minimalizuje potřebu nové výplně a výrazně prodlužuje životnost trávníku.

bottom of page